אלקטרה בר

את חברת "אלקטרה" אנו מכירים כענקית ייצור וממכר מוצרי חשמל: מכשירי מיזוג אוויר, תקשורת סלולארית ומחשבים הם רק חלק מתחומי פעילותה של החברה. החל משנת 2011 ניתן להוסיף אל תחומים אלה קו מוצרים נרחב ומבטיח מאד, הנוגע לצריכת מים ביתית. "אלקטרה בר", מותג המים של חברת אלקטרה, עוסק בייצור ובשיווק של ברי מים לכל מטרה, והוא נועד להעניק קרב ראוי למותגים הותיקים יותר בתחום מתקני המים.

חברת אלקטרה פועלת קרוב לשישים שנה, כחברה אשר עונה על צרכי לקוחותיה בכל הנוגע לשיווק מוצרי חשמל, הן לבתים והן למוסדות. מכיוון שצריכת מים נוחה ויעילה היא משאת נפשו של כל ישראלי, ראתה החברה את הפוטנציאל העסקי שבתחום זה, והחלה בשיווק קו המוצרים "אלקטרה בר", שנועדו להתמודד מול חברות המים כדוגמת תמי 4, חברת מעיינות וכו'.

צעד זו אינו מפתיעו כשמתבוננים על העובדות שבשטח. שוק המים הישראלי, הן במקרה של בקבוקים והן במקרה של מתקני מים, מגלגל מיליארדי שקלים בשנה. מעבר לכך, הרי שהחלק הארי בשוק זה הוא תחום מתקני מים מסוננים, אשר אליו מכוונת אלקטרה את פעילותה.

אלקטרה בר – שיווק מים מסוננים

אלקטרה בר משווקת את מתקני המים מתוך שאיפה לספק לציבור הישראלי מים טהורים הנקיים מרעלים. לצורך זה, הורכב במתקני המים סנן ייחודי, תוצרת ארצות הברית, אשר מרחיק את הכלור וטעמי הלוואי מהמים, מסנן מתכות כבדות (דוגמת עופרת וכספית) מהמים ועוד. מלבד זאת, המתקן כולל נורת UV לסינון החיידקים השונים.

חשוב לציין כי מתקני אלקטרה בר נבדקו על ידי מכון התקנים הישראלי טרם תחילת שיווקם. נמצא כי המתקנים עומדים בתקן הישראלי 1505, אשר קובע את הדרישות ממערכות סינון וטיהור מי שתייה, וכן עומדים בתקן הבטיחות בחשמל.

בכך, למעשה, עונים מוצרי החברה על הסטנדרטים הבינלאומיים הנהוגים כיום. בנוסף, כל רכיבי המערכת אשר באים במגע עם המים מאושרים על פי התנאים האירופאיים והאמריקאיים המובילים, דוגמת NSF ו- FDA.

אלקטרה בר – בר מים מתקדם

על מנת להקל ככל האפשר על השימוש של הלקוח בבר המים של אלקטרה, הושקעו מאמצים רבים בבניית ממשק יעיל ונוח למשתמש. בין השאר, כולל הבר מנגנון התראה אשר מתריע בפני הלקוחות כאשר יש צורך בהחלפת סנן או נורת UV, אפשרות למזוג מים בכמות קבועה מראש, להחליט על טמפרטורת מים מועדפת, לכוון את השעה והתאריך ועוד.

לבר המים מתחבר פאנל נשלף, המסייע ללקוח במילוי כוסות או בקבוקים וכן מאפשר שטיפה או רחיצה, באופן ידני או באמצעות המדיח. בר המים של אלקטרה כולל מסך מגע מתקדם וקל לתפעול. הוא מלווה בתמונות ובהסברים פשוטים לגבי כל פעולה ואף מאפשר ללקוח לבחור בין מספר שפות: עברית, אנגלית ורוסית.

בר מים עומד במקום מרכזי מאד בבית- המטבח, לכן, הוא מהווה חלק מרכזי בעיצוב הכולל שלו. לצורך זה, השקיעו אנשי אלקטרה בר מאמצים רבים על מנת להפוך את המתקן לאסתטי ככל האפשר, עם שלל עיצובים וסגנונות.

בר המים הוא קומפקטי באופן יחסי וניתן לבחירה באחד מ-12 צבעים. מעבר לעיצובים הקיימים, ניתן להוסיף פאנלים ייחודיים אשר עוצבו על ידי מעצב העל פיליפ בולקייה, וכן להוסיף את לוגו החברה אל הבר.

מחירים מוזלים

ראשי אלקטרה בר סבורים כי האלמנט המרכזי אשר יעניק להם יתרון מהותי על פני המתחרים נוגע למחיר של בר המים. לטענתם, מחיר זה נמוך ב-15-20% מהמחיר הנהוג כיום בשוק לברי מים, וכן ניצבת בפני הלקוח יכולת בחירה בין מספר מסלולי הצטרפות ואפשרויות תשלום מגוונות.

דילוג לתוכן