חברת מעיינות

חברת "מעיינות", או בשמה המלא "א.א מעיינות בע'מ", פועלת מזה מספר שנים בשוק הישראלי והעולמי. היא מציעה מערכות בר מים או מיני בר ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, לצד שיווק של שלל מוצרים משלימים.

הפעילות של חברת מעיינות מוכיחה דבר מרכזי אחד: ניתן ליהנות ממים באיכות גבוהה גם בלי להשקיע אלפי שקלים ברכישת מתקני מים מינרלים או איכותיים. תחת זאת, באמצעות מתקני מים שונים, ניתן לשפר בעשרות מונים את רמתם של מי השתייה הביתיים, ובכלל זה גם מי ברז.

בשונה מחברות אחרות המציעות למכירה מערכות של מים מינרליים, כגון אלקטרה בר ותמי 4, חברת מעיינות אינה מפיקה את המים שלה בארץ. ההתמחות העיקרית של החברה היא בייבוא מוצרים איכותיים מכל רחבי העולם. בהקשר הזה, חברת מעיינות נחשבת לזכיינית בלעדית של יצרנים מובילים בעולם בתחום מתקני המים.

מעיינות – עמידה בכל התקנים

המוצרים השונים של מעיינות נבדקים באופן תדיר על ידי הגורמים הקפדניים ביותר בשוק הישראלי והעולמי וכן מכוני מחקר שונים. הם הוכשרו לשימוש על ידי כל הנוגעים לעניין. בין השאר, ניתן לציין את מכון התקנים הישראלי, המכון למיקרוביולוגיה של מזון ומוצרי צריכה לבית, תקן PENTEX  הבינלאומי ועוד. מרבית המתקנים כוללים מערכת סינון מים אמריקאית, אשר עומדת בדרישות התקן הישראלי 1/1505.

מעיינות – מתקני מים לבית ולעסק

אחת ההתמחויות המרכזיות של מעיינות נוגעת לשיווק מתקני מים לבית ולעסק. אלה נחשבים לקטנים באופן יחסי ומגיעים במגוון רחב של צבעים ועיצובים. מכיוון שמרבית מתקני המים מתחברים ישירות אל מערכת המים שבבית ומשפרת את איכותה, הרי שמחירם נמוך בעשרות אחוזים מהמחיר של מתקני מים מקבילים.

המתקנים מאפשרים הפקת מים בכל טמפרטורה, אשר עוברים תהליכי סינון וטיהור בדרכם אל המערכת. בין החידושים הטכנולוגיים שנמצאים במתקני המים השונים, ניתן לציין מילוי מים אוטומטי, צג דיגיטלי מתקדם, אפשרות להרתחה אוטומטית או הקפאה, מנגנוני הגנה לילדים וכן הלאה. המתקנים לעסק, אשר כוללים דגמים צעירים ומודרניים, מאופיינים בקצב עבודה גבוה ובתפעול פשוט ביותר.

על רקע הפופלאריות של ברי המים השונים, משווקת חברת מעיינות גם ברי מים. אלה מונחים על רצפת המטבח או החדר, מחוברים אל מערכת השתייה הביתית או אל מתקן מים אחר ומאפשרים לקבל מים מסוננים, באיכות גבוהה, עם כל היתרונות שכבר הוזכרו קודם לכן.

מעיינות – מערכות לטיהור מים

מעיינות מציעה ללקוחותיה השונים גם אמצעים לטיהור מים, אשר מעלים את דרגתם של המים המשמשים למי שתייה. מתקנים אלה מתחברים גם כן אל רשת השתייה הביתית או המשרדית. ההתקנים השונים, בהקשר הזה, כוללים מערכת SLR המותקנת בכניסה לבניין, סנן מים דירתי, סנן מים למכשירי תמי 4, סנן מינרליזטור אשר מעשיר את המים במינרלים ועוד.

מוצרי מים משלימים

חברת מעיינות משווקת לקהל הרחב גם מוצרים משלימים הנוגעים למים, ביניהם בוסטר חשמלי המגביר את לחץ המים, מקטין לחץ העושה את הפעולה ההפוכה לצורך הגנה על מתקני המים, כדוריות סיליפוסט, מתקני אגירה ממתכת או מפלסטיק, ברזי מזיגה, מתקנים לכוסות פלסטיק ועוד.

מלבד זאת, בשנים שבהן מחירי חשבון המים מרקיעי שחקים עקב משבר המים בישראל, מאפשרת מעיינות לרכוש גם אמצעים לחיסכון במים. הוסתים השונים, אשר מותקנים במקלחת, בברזי הכיור או המטבח, מייעלים את צריכת המים בצורה ניכרת.

חברת מעיינות באה גם לקראת האנשים אשר מעדיפים את השתייה שלהם חמה ורוויה בקפאין. בהקשר הזה, באפשרות הלקוחות לרכוש מכונות אספרסו מתקדמות ונוחות לתפעול, המותאמות הן לבית והן למשרד. המכונות פועלות במגוון שיטות: שיטת הקפסולות, טכנולוגיית הטרמובלוק וכן הלאה.


דילוג לתוכן