נביעות

חברת נביעות, או בשמה המלא נביעות- טבע הגליל בע'מ, היא אחת החברות המוכרות בעולם המים הישראלי. מזה למעלה משני עשורים, היא מייצרת ומשווקת מים מינרלים לכל דורש, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים ומחמירים. נביעות היא חברה ציבורית אשר נסחרת בבורסה לניירות ערך. מאז 2004, היא נמצאת בבעלות מלאה של החברה המרכזית לייצור משקאות קלים, אשר רכשה את כל מניותיה הפרטיות של החברה.

הקמת נביעות

ב-1989, מומחים מהמכון הגיאולוגי בדקו את מעיין עין זהב, הממוקם בקצה הצפוני של מדינת ישראל והגיעו למסקנה חד משמעית: המדובר הוא במעיין ראוי ואיכותי למים מינרלים טבעיים, אשר כולל מי תהום הזורמים מעלה לאחר שנתקלו בשכבה שאינה ניתנת לחדירה.

מיד לאחר ההכרזה הזו, הוקמה נביעות. תוך שהיא מתבססת על המעיין אשר מים חלחלו אליו במשך אלפי שנים, הוקם מפעל החברה, אשר באמצעות צינורות תת קרקעיים זורמים אליו מי המעיין. לא מפליא כי במהרה החלה נביעות להיכנס לשוק הישראלי.

נביעות – שיווק בקבוקי שתייה

כעבור מספר חודשים, החלה נביעות לייצא לחנויות את הבקבוקים הראשונים שלה. לאחר שהבקבוקים התקבלו באהדה על ידי הציבור הישראלי, הוקמה ב-1991 חברת הברים של נביעות, אשר שמה לה למטרה להפיץ כדי מים מינרלים למגזר הפרטי והעסקי כאחד.

ב-1995, החלה נביעות לשווק בקבוקי ספורט חדשניים, אשר כללו פקק ספורט חדשני אשר מאפשר שתייה נוחה תוך כדי פעילות ספורטיבית. מאז אותו רגע בנתה החברה את תדמיתה, כחברה חדשנית ופורצת דרך בתחום.

על מנת להתאים את עצמה לשינויים המהירים של שנות ה-2000, ולקצב ההתקדמות של החברות המתחרות מי עדן, ועין גדי, החלה נביעות בשנת 2002 בהליך של שינוי והתחדשות. לוגו החברה שונה, כך שיבטא את המים וזרימתם הבלתי פוסקת. גם הבקבוקים עוצבו מחדש. נוספה בהם מגרעת אחיזה מיוחדת, אשר מקלה על הנשיאה של המים ומזיגתם.

על מנת לשמור על איכותם הגבוהה של מי מעיינות, מקפידים בנביעות כי תהליך הייצור וההפצה יהיה סטרילי ככל הניתן. מפעל החברה שבקריית שמונה פועל בטכנולוגיות מתקדמות ביותר, כדי להבטיח הליך יעיל, פשוט ואיכותי. קווי ייצור ומילוי המים פועלים ללא התערבות יד אדם.

עמידה בתקנים המחמירים ביותר

מאז ועד היום, המים המינרליים אשר מייצרת נביעות עוברים ביקורת מקיפה על ידי גורמים חיצוניים מוסמכים. מדי יום, נערכות כ-150 בדיקות איכות למים. מוצרי החברה עומדים בתקני האיכות המחמירים ביותר, ובכלל זה תקן ISO9001:2000, היתר GMP לתנאי ייצור נאותים, תקן בטיחות מזון iso22000, תקן NFS הבינלאומי ועוד.

נביעות – מוצרים

נכון לשנת 2011, משווקת נביעות קו רחב של מוצרי מים. מעבר לבקבוקים המינרליים הטבעיים, מיוצרים במפעל בקבוקי מים בטעמים עדינים של אשכוליות, ענבים, למון- ליים, אפרסק ותפוח, מים מוגזים וכן בקבוקי אנרגיה בטעמים שונים.

ניתן לרכוש את מוצרי החברה הן בצורה של בקבוקים אישיים והן באריזות של 6, 12 או 24 בקבוקים. מעבר לכך, מותאמים הבקבוקים לצרכים שונים, כך שניתן למצוא בקבוקים ספורטיביים, בקבוקי זכוכית ואף בקבוקים המיועדים לילדים. החברה אף מאפשרת לרכוש מוצרים משלימים, ובכלל זה מגבונים, כוסות וכן הלאה.

קולקציית ברים מגוונת

מעבר לכך, מציעה נביעות ללקוחותיה השונים ברי מים, המחליפים את הבקבוקים המסורתיים. הם מגיעים לביתו או למשרדו של הלקוח, כך שכל שעליו לעשות הוא לבחור באילו מים הוא מעוניין (חמים או קרים) וללחוץ על כפתור ההפעלה.

גם בתחום זה מייחסת נביעות תשומת לב רבה לצד האסתטי. הברים מגיעים במגוון צבעים וצורות, בהתאם לטעמו האישי של הלקוח. מעבר לכך, באפשרותו לבחור בין מדבקות צבעוניות שונות, אשר יודבקו על המתקנים.

דילוג לתוכן